obec Libouchec

Libouchec 211, 403 35 Libouchec | tel.: 475 222 201 | obec@libouchec.cz | http://www.libouchec.cz/ | uzob.cz/libouchec
základní údaje: Ústecký kraj, okres Ústí nad Labem | rozloha 28,02 km2[*] | počet obyvatel: 1851 [*]starosta: Bolík Jiří | místostarosta: Mgr. Laníček Martin | Rada: 5 členů |  Zastupitelstvo: 15 členů

Přehled zasedání

číslo typ ze dne
5 zastupitelstvo 16. 5. 2022
5 rada 2. 5. 2022
4 zastupitelstvo 11. 4. 2022
4 rada 4. 4. 2022
3 zastupitelstvo 14. 3. 2022
3 rada 7. 3. 2022
2 zastupitelstvo 14. 2. 2022
2 rada 7. 2. 2022
1 zastupitelstvo 17. 1. 2022
1 rada 10. 1. 2022
11 zastupitelstvo 13. 12. 2021
13 rada 8. 12. 2021
12 rada 15. 11. 2021
10 zastupitelstvo 8. 11. 2021
11 rada 8. 11. 2021
9 zastupitelstvo 11. 10. 2021
10 rada 4. 10. 2021
8 zastupitelstvo 13. 9. 2021
9 rada 6. 9. 2021
7 zastupitelstvo 23. 8. 2021
8 rada 9. 8. 2021
2 - mimořádné zastupitelstvo 19. 7. 2021
7 rada 12. 7. 2021
6 zastupitelstvo 14. 6. 2021
6 rada 7. 6. 2021
5 zastupitelstvo 17. 5. 2021
5 rada 10. 5. 2021
4 zastupitelstvo 19. 4. 2021
4 rada 12. 4. 2021
1 - mimořádné zastupitelstvo 6. 4. 2021
3 zastupitelstvo 15. 3. 2021
3 rada 8. 3. 2021
2 rada 8. 2. 2021
1 rada 11. 1. 2021
11 zastupitelstvo 14. 12. 2020
13 rada 7. 12. 2020
10 zastupitelstvo 9. 11. 2020
12 rada 9. 11. 2020
11 rada 2. 11. 2020
9 zastupitelstvo 19. 10. 2020
10 rada 5. 10. 2020
8 zastupitelstvo 21. 9. 2020
9 rada 14. 9. 2020
7 zastupitelstvo 31. 8. 2020
8 rada 24. 8. 2020
7 rada 13. 7. 2020
6 zastupitelstvo 22. 6. 2020
6 rada 8. 6. 2020
5 zastupitelstvo 18. 5. 2020
5 rada 4. 5. 2020
4 zastupitelstvo 20. 4. 2020
4 rada 6. 4. 2020
3 zastupitelstvo 16. 3. 2020
3 rada 2. 3. 2020
2 zastupitelstvo 17. 2. 2020
2 rada 3. 2. 2020
1 zastupitelstvo 20. 1. 2020
1 rada 6. 1. 2020
12 zastupitelstvo 16. 12. 2019
15 rada 12. 12. 2019
14 rada 2. 12. 2019
11 zastupitelstvo 18. 11. 2019
13 rada 18. 11. 2019
12 rada 4. 11. 2019
10 zastupitelstvo 21. 10. 2019
11 rada 7. 10. 2019
9 zastupitelstvo 23. 9. 2019
10 rada 2. 9. 2019
8 zastupitelstvo 26. 8. 2019
9 rada 5. 8. 2019
7 zastupitelstvo 15. 7. 2019
8. rada 4. 7. 2019
7. rada 1. 7. 2019
6 zastupitelstvo 17. 6. 2019
6/2019 rada 3. 6. 2019

Složení zastupitelstva

Zobrazit: všechny | současné | bývalé
jméno
Balog Martin
Bolík Jiří
Mgr. Březinová Dana
Mgr. Houdová Ivana
Kabát Miroslav
Mgr. Krupičková Libuše
Mgr. Laníček Martin
Mésároš Alexander
Michňo Michal
Šebek Pavel
Ing. Štěrba Jiří
Süssmilch Oldřich
Tomšík Václav
Zelený Jaroslav
Ing. Zikmund Zdeněk