městys Náměšť na Hané

nám. T.G.Masaryka 100, 783 44 Náměšť na Hané | tel.: 585 757 811 | podatelna@namestnahane.cz | http://www.namestnahane.cz/ | uzob.cz/namestnahane
základní údaje: Olomoucký kraj, okres Olomouc | rozloha 18,65 km2[*] | počet obyvatel: 2138 [*]starostka: Mgr. Marta Husičková | místostarosta: Marek Švarc | Rada: 5 členů |  Zastupitelstvo: 15 členů

Přehled zasedání

číslo typ ze dne
107 rada 10. 1. 2022
106 rada 15. 12. 2021
17 zastupitelstvo 8. 12. 2021
105 rada 29. 11. 2021
104 rada 15. 11. 2021
103 rada 1. 11. 2021
102 rada 18. 10. 2021
101 rada 20. 9. 2021
100 rada 13. 9. 2021
16 zastupitelstvo 2. 9. 2021
99 rada 2. 9. 2021
98 rada 23. 8. 2021
97 rada 9. 8. 2021
96 rada 26. 7. 2021
95 rada 12. 7. 2021
94 rada 21. 6. 2021
93 rada 7. 6. 2021
15 zastupitelstvo 3. 6. 2021
92 rada 24. 5. 2021
91 rada 10. 5. 2021
90 rada 26. 4. 2021
89 rada 19. 4. 2021
88 rada 12. 4. 2021
87 rada 22. 3. 2021
86 rada 8. 3. 2021
14 zastupitelstvo 4. 3. 2021
85 rada 15. 2. 2021
84 rada 8. 2. 2021
83 rada 1. 2. 2021
82 rada 18. 1. 2021
81 rada 11. 1. 2021
80 rada 14. 12. 2020
79 rada 30. 11. 2020
13 zastupitelstvo 26. 11. 2020
78 rada 16. 11. 2020
77 rada 9. 11. 2020
76 rada 26. 10. 2020
12 zastupitelstvo 15. 10. 2020
75 rada 12. 10. 2020
74 rada 5. 10. 2020
73 rada 21. 9. 2020
72 rada 14. 9. 2020
71 rada 31. 8. 2020
70 rada 17. 8. 2020
69 rada 3. 8. 2020
11 zastupitelstvo 15. 7. 2020
68 rada 13. 7. 2020
67 rada 29. 6. 2020
66 rada 22. 6. 2020
65 rada 15. 6. 2020
64 rada 1. 6. 2020
10 zastupitelstvo 28. 5. 2020
63 rada 25. 5. 2020
62 rada 18. 5. 2020
61 rada 30. 4. 2020
60 rada 16. 3. 2020
59 rada 9. 3. 2020
58 rada 2. 3. 2020
57 rada 24. 2. 2020
56 rada 17. 2. 2020
9 zastupitelstvo 13. 2. 2020
55 rada 10. 2. 2020
54 rada 27. 1. 2020
53 rada 22. 1. 2020
52 rada 20. 1. 2020
51 rada 13. 1. 2020
50 rada 30. 12. 2019
49 rada 9. 12. 2019
8 zastupitelstvo 2. 12. 2019
48 rada 18. 11. 2019
47 rada 11. 11. 2019
46 rada 4. 11. 2019
45 rada 21. 10. 2019
44 rada 9. 10. 2019
43 rada 30. 9. 2019
42 rada 23. 9. 2019
41 rada 16. 9. 2019
40 rada 9. 9. 2019
7 zastupitelstvo 5. 9. 2019
39 rada 2. 9. 2019
38 rada 26. 8. 2019
37 rada 19. 8. 2019
36 rada 14. 8. 2019
35 rada 5. 8. 2019
34 rada 29. 7. 2019
33 rada 22. 7. 2019
32 rada 8. 7. 2019
6 zastupitelstvo 2. 7. 2019
31 rada 2. 7. 2019
30 rada 24. 6. 2019
29 rada 17. 6. 2019
28 rada 6. 6. 2019
5 zastupitelstvo 6. 6. 2019
27 rada 27. 5. 2019
26 rada 20. 5. 2019
25 rada 6. 5. 2019
4 zastupitelstvo 25. 4. 2019
24 rada 25. 4. 2019
23 rada 23. 4. 2019
22 rada 15. 4. 2019
21 rada 8. 4. 2019
20 rada 1. 4. 2019
19 rada 25. 3. 2019
18 rada 18. 3. 2019
17 rada 4. 3. 2019
16 rada 25. 2. 2019
3 zastupitelstvo 21. 2. 2019
15 rada 18. 2. 2019
14 rada 11. 2. 2019
13 rada 4. 2. 2019
12 rada 28. 1. 2019
11 rada 21. 1. 2019
10 rada 14. 1. 2019
9 rada 7. 1. 2019
8 rada 2. 1. 2019
7 rada 17. 12. 2018
2 zastupitelstvo 13. 12. 2018
6 rada 10. 12. 2018
5 rada 3. 12. 2018
4 rada 26. 11. 2018
3 rada 19. 11. 2018
2 rada 12. 11. 2018
1 zastupitelstvo 5. 11. 2018
1 rada 5. 11. 2018

Složení zastupitelstva

Zobrazit: všechny | současné | bývalé
jméno
Ing. Botková Iveta
Ing. Brzák Jaroslav
Ing. Buiglová Alice
Drška Vlastimil
Ing. Hrabal Miroslav
Ing. Huňková Diana
Mgr. Husičková Marta
Mgr. Kašpar Ondřej
Mgr. Kašparová Zajíčková Eva
Ing. Kurfürst Pavel
Otruba Tomáš
Bc. Solovská Ivana
Mgr. Strážnický Filip
Švarc Marek
Ing. Zacpálková Hana