město Trmice

Fügnerova 448/29, 400 04 Trmice | tel.: 475 317 230 | posta@mutrmice.cz | http://www.mestotrmice.cz/ | uzob.cz/trmice
základní údaje: Ústecký kraj, okres Ústí nad Labem | rozloha 6,66 km2[*] | počet obyvatel: 3353 [*]starostka: Mgr. Oubrechtová Jana | místostarosta: Kupec Tomáš | Rada: 5 členů |  Zastupitelstvo: 15 členů

Přehled zasedání

číslo typ ze dne
69 rada 25. 5. 2022
68 rada 11. 5. 2022
67 rada 9. 5. 2022
29 zastupitelstvo 25. 4. 2022
66 rada 25. 4. 2022
65 rada 11. 4. 2022
64 rada 30. 3. 2022
28 zastupitelstvo 21. 3. 2022
63 rada 14. 3. 2022
27 zastupitelstvo 28. 2. 2022
62 rada 14. 2. 2022
61 rada 17. 1. 2022
26 zastupitelstvo 20. 12. 2021
60 rada 6. 12. 2021
25 zastupitelstvo 29. 11. 2021
59 rada 22. 11. 2021
24 zastupitelstvo 15. 11. 2021
58 rada 8. 11. 2021
23 zastupitelstvo 25. 10. 2021
57 rada 11. 10. 2021
56 rada 5. 10. 2021
55 rada 22. 9. 2021
54 rada 13. 9. 2021
22 zastupitelstvo 30. 8. 2021
53 rada 2. 8. 2021
21 zastupitelstvo 7. 7. 2021
52 rada 28. 6. 2021
20 zastupitelstvo 21. 6. 2021
51 rada 7. 6. 2021
50 rada 24. 5. 2021
19 zastupitelstvo 26. 4. 2021
49 rada 26. 4. 2021
48 rada 12. 4. 2021
47 rada 29. 3. 2021
46 rada 15. 3. 2021
18 zastupitelstvo 1. 3. 2021
45 rada 15. 2. 2021
44 rada 5. 2. 2021
43 rada 25. 1. 2021
42 rada 18. 1. 2021
41 rada 4. 1. 2021
40 rada 16. 12. 2020
39 rada 7. 12. 2020
17 zastupitelstvo 7. 12. 2020
38 rada 23. 11. 2020
37 rada 9. 11. 2020
16 zastupitelstvo 26. 10. 2020
36 rada 12. 10. 2020
35 rada 14. 9. 2020
15 zastupitelstvo 31. 8. 2020
34 rada 17. 8. 2020
33 rada 1. 7. 2020
32 rada 29. 6. 2020
31 rada 22. 6. 2020
14 zastupitelstvo 22. 6. 2020
30 rada 8. 6. 2020
29 rada 27. 5. 2020
13 zastupitelstvo 25. 5. 2020
28 rada 11. 5. 2020
12 zastupitelstvo 4. 5. 2020
27 rada 30. 3. 2020
26 rada 16. 3. 2020
25 rada 9. 3. 2020
11 zastupitelstvo 24. 2. 2020
10 zastupitelstvo 12. 2. 2020
24 rada 3. 2. 2020
23 rada 8. 1. 2020
22 rada 9. 12. 2019
9 zastupitelstvo 9. 12. 2019
21 rada 25. 11. 2019
20 rada 11. 11. 2019
8 zastupitelstvo 30. 10. 2019
19 rada 14. 10. 2019
18 rada 16. 9. 2019
17 rada 2. 9. 2019
7 zastupitelstvo 2. 9. 2019
16 rada 19. 8. 2019
15 rada 26. 6. 2019
6 zastupitelstvo 24. 6. 2019
14 rada 10. 6. 2019
13 rada 29. 5. 2019
12 rada 13. 5. 2019
5 zastupitelstvo 29. 4. 2019
11 rada 1. 4. 2019
10 rada 12. 3. 2019
9 rada 6. 3. 2019
8 rada 4. 3. 2019
7 rada 18. 2. 2019
4 zastupitelstvo 18. 2. 2019
6 rada 4. 2. 2019
5 rada 17. 1. 2019
4 rada 7. 1. 2019

Složení zastupitelstva

Zobrazit: všechny | současné | bývalé
jméno
Bajger Ján
Bc. Bajger Martin
Beneš Darek
Ing. Fajmon Lubomír
Fonderfon Petr
Mgr. Gottfriedová Marie
Hainz Karel
Kupec Tomáš
Mgr. Oubrechtová Jana
Pasecká Naděžda
Ing. Reichel Milan
Součková Vlasta
Tomsová Eva
Mgr. Žalud Michal
Zimmert Jiří