město Štěpánov

Horní 444/7, 783 13 Štěpánov | tel.: 585 386 482 | podatelna@stepanov.cz | www.stepanov.cz | uzob.cz/stepanov
základní údaje: Olomoucký kraj, okres Olomouc | rozloha 26,84 km2[*] | počet obyvatel: 3535 [*]starosta: Mgr. Šindler Jiří, MSc. | místostarosta: Ing. Růžička Luděk, MBA | Rada: 5 členů |  Zastupitelstvo: 15 členů

Přehled zasedání

číslo typ ze dne
104 rada 16. 5. 2022
103 rada 2. 5. 2022
23 zastupitelstvo 21. 4. 2022
102 rada 19. 4. 2022
101 rada 4. 4. 2022
100 rada 21. 3. 2022
99 rada 7. 3. 2022
98 rada 21. 2. 2022
22 zastupitelstvo 10. 2. 2022
97 rada 7. 2. 2022
96 rada 24. 1. 2022
95 rada 10. 1. 2022
94 rada 29. 12. 2021
21 zastupitelstvo 14. 12. 2021
93 rada 13. 12. 2021
92 rada 1. 12. 2021
91 rada 29. 11. 2021
90 rada 25. 11. 2021
20 zastupitelstvo 18. 11. 2021
89 rada 15. 11. 2021
88 rada 10. 11. 2021
87 rada 1. 11. 2021
86 rada 22. 10. 2021
85 rada 18. 10. 2021
84 rada 4. 10. 2021
83 rada 30. 9. 2021
82 rada 20. 9. 2021
19 zastupitelstvo 9. 9. 2021
81 rada 6. 9. 2021
80 rada 23. 8. 2021
79 rada 2. 8. 2021
78 rada 15. 7. 2021
18 zastupitelstvo 23. 6. 2021
77 rada 21. 6. 2021
76 rada 16. 6. 2021
75 rada 7. 6. 2021
74 rada 24. 5. 2021
73 rada 10. 5. 2021
17 zastupitelstvo 6. 5. 2021
72 rada 26. 4. 2021
71 rada 12. 4. 2021
70 rada 22. 3. 2021
69 rada 19. 3. 2021
68 rada 8. 3. 2021
67 rada 27. 2. 2021
66 rada 24. 2. 2021
16 zastupitelstvo 11. 2. 2021
65 rada 8. 2. 2021
64 rada 25. 1. 2021
63 rada 11. 1. 2021
62 rada 29. 12. 2020
61 rada 17. 12. 2020
15 zastupitelstvo 14. 12. 2020
60 rada 10. 12. 2020
59 rada 30. 11. 2020
58 rada 20. 11. 2020
57 rada 16. 11. 2020
56 rada 4. 11. 2020
55 rada 19. 10. 2020
14 zastupitelstvo 14. 10. 2020
54 rada 5. 10. 2020
13 zastupitelstvo 17. 9. 2020
53 rada 14. 9. 2020
52 rada 31. 8. 2020
51 rada 17. 8. 2020
50 rada 27. 7. 2020
49 rada 8. 7. 2020
48 rada 22. 6. 2020
12 zastupitelstvo 18. 6. 2020
47 rada 8. 6. 2020
46 rada 25. 5. 2020
45 rada 13. 5. 2020
11 zastupitelstvo 30. 4. 2020
44 rada 20. 4. 2020
43 rada 30. 3. 2020
42 rada 16. 3. 2020
41 rada 13. 3. 2020
40 rada 10. 3. 2020
39 rada 2. 3. 2020
38 rada 17. 2. 2020
37 rada 3. 2. 2020
10 zastupitelstvo 30. 1. 2020
36 rada 20. 1. 2020
35 rada 6. 1. 2020
34 rada 30. 12. 2019
9 zastupitelstvo 17. 12. 2019
33 rada 16. 12. 2019
8 zastupitelstvo 28. 11. 2019
32 rada 25. 11. 2019
31 rada 18. 11. 2019
30 rada 13. 11. 2019
29 rada 29. 10. 2019
7 zastupitelstvo 17. 10. 2019
28 rada 14. 10. 2019
27 rada 30. 9. 2019
26 rada 16. 9. 2019
25 rada 11. 9. 2019
6 zastupitelstvo 5. 9. 2019
24 rada 2. 9. 2019
23 rada 19. 8. 2019
22 rada 29. 7. 2019
21 rada 17. 7. 2019
20 rada 8. 7. 2019
19 rada 24. 6. 2019
5 zastupitelstvo 20. 6. 2019
18 rada 13. 6. 2019
17 rada 10. 6. 2019
16 rada 28. 5. 2019
15 rada 13. 5. 2019
14 rada 29. 4. 2019
4 zastupitelstvo 25. 4. 2019
13 rada 15. 4. 2019
12 rada 1. 4. 2019
11 rada 26. 3. 2019
10 rada 18. 3. 2019
9 rada 4. 3. 2019
8 rada 18. 2. 2019
7 rada 4. 2. 2019
3 zastupitelstvo 31. 1. 2019
6 rada 21. 1. 2019
5 rada 7. 1. 2019
2 zastupitelstvo 20. 12. 2018
4 rada 17. 12. 2018
3 rada 3. 12. 2018
2 rada 19. 11. 2018
1 rada 5. 11. 2018
1 zastupitelstvo 1. 11. 2018

Složení zastupitelstva

Zobrazit: všechny | současné | bývalé
jméno
Bartoň Petr
Běhal Jiří
Ing. Brodský Vladimír
Hladiš Ondřej
Ing. Marek Pavel, Ph.D.
Mgr. Martinovský Miloslav
Ing. Novák Jakub
Novotný Pavel
Ing. Růžička Luděk, MBA
Bc. Šimková Dana
Mgr. Šindler Jiří, MSc.
Suchomelová Jaroslava
Tázlerová Karla
Mgr. Vlková Milada
Vychodilová Marcela