obec Kostelec u Holešova

Kostelec u Holešova č. p. 58, 768 43 Kostelec u Holešova | tel.: 573 385 129 | obeckuh@volny.cz | www.kostelecuholesova.cz | uzob.cz/kostelecuholesova
základní údaje: Zlínský kraj, okres Kroměříž | rozloha 15,03 km2[*] | počet obyvatel: 1012 [*]starostka: RNDr. Pospíšilíková Marcela | místostarosta: Ing. Hlobil st. Petr | Rada: 5 členů |  Zastupitelstvo: 15 členů

Přehled zasedání

číslo typ ze dne
27 zastupitelstvo 26. 5. 2022
9/2022 rada 9. 5. 2022
8/2022 rada 25. 4. 2022
26 zastupitelstvo 5. 4. 2022
7/2022 rada 4. 4. 2022
6/2022 rada 21. 3. 2022
5/2022 rada 7. 3. 2022
25 zastupitelstvo 24. 2. 2022
4/2022 rada 21. 2. 2022
3/2022 rada 7. 2. 2022
2/2022 rada 24. 1. 2022
1/2022 rada 10. 1. 2022
26/2021 rada 15. 12. 2021
24 zastupitelstvo 14. 12. 2021
25/2021 rada 29. 11. 2021
24/2021 rada 15. 11. 2021
23/2021 rada 1. 11. 2021
23 zastupitelstvo 26. 10. 2021
22/2021 rada 26. 10. 2021
21/2021 rada 18. 10. 2021
20/2021 rada 4. 10. 2021
19/2021 rada 20. 9. 2021
18/2021 rada 13. 9. 2021
17/2021 rada 30. 8. 2021
22 zastupitelstvo 24. 8. 2021
16/2021 rada 16. 8. 2021
21 zastupitelstvo 3. 8. 2021
15/2021 rada 2. 8. 2021
14/2021 rada 20. 7. 2021
13/2021 rada 12. 7. 2021
20 zastupitelstvo 29. 6. 2021
12/2021 rada 21. 6. 2021
11/2021 rada 7. 6. 2021
10/2021 rada 24. 5. 2021
9/2021 rada 10. 5. 2021
19 zastupitelstvo 6. 5. 2021
8/2021 rada 26. 4. 2021
7/2021 rada 12. 4. 2021
18 zastupitelstvo 6. 4. 2021
6/2021 rada 22. 3. 2021
5/2021 rada 8. 3. 2021
17 zastupitelstvo 25. 2. 2021
4/2021 rada 22. 2. 2021
3/2021 rada 8. 2. 2021
2/2021 rada 25. 1. 2021
1/2021 rada 13. 1. 2021
16 zastupitelstvo 17. 12. 2020
26/2020 rada 17. 12. 2020
25/2020 rada 7. 12. 2020
24/2020 rada 23. 11. 2020
15 zastupitelstvo 19. 11. 2020
23/2020 rada 9. 11. 2020
22/2020 rada 26. 10. 2020
21/2020 rada 5. 10. 2020
14 zastupitelstvo 24. 9. 2020
20/2020 rada 24. 9. 2020
19/2020 rada 21. 9. 2020
18/2020 rada 7. 9. 2020
13 zastupitelstvo 27. 8. 2020
17/2020 rada 24. 8. 2020
16/2020 rada 10. 8. 2020
15/2020 rada 20. 7. 2020
14/2020 rada 3. 7. 2020
13/2020 rada 29. 6. 2020
12 zastupitelstvo 25. 6. 2020
12/2020 rada 15. 6. 2020
11 zastupitelstvo 2. 6. 2020
11/2020 rada 1. 6. 2020
10/(2020 rada 18. 5. 2020
9/2020 rada 4. 5. 2020
10 zastupitelstvo 23. 4. 2020
8/2020 rada 20. 4. 2020
7/2020 rada 30. 3. 2020
6/2020 rada 16. 3. 2020
5/2020 rada 2. 3. 2020
4/2020 rada 17. 2. 2020
9 zastupitelstvo 11. 2. 2020
3/2020 rada 3. 2. 2020
2/2020 rada 29. 1. 2020
1/2020 rada 13. 1. 2020
24/2019 rada 16. 12. 2019
8 zastupitelstvo 12. 12. 2019
23/2019 rada 2. 12. 2019
22/2019 rada 18. 11. 2019
7 zastupitelstvo 7. 11. 2019
21/2019 rada 4. 11. 2019
20/2019 rada 14. 10. 2019
6 zastupitelstvo 1. 10. 2019
19/2019 rada 30. 9. 2019
18/2019 rada 16. 9. 2019
17/2019 rada 2. 9. 2019
16/2019 rada 19. 8. 2019
15/2019 rada 29. 7. 2019
5 zastupitelstvo 9. 7. 2019
14/2019 rada 8. 7. 2019
13/2019 rada 24. 6. 2019
12/2019 rada 10. 6. 2019
4 zastupitelstvo 6. 6. 2019
11/2019 rada 27. 5. 2019
10/2019 rada 13. 5. 2019
9/2019 rada 29. 4. 2019
8/2019 rada 8. 4. 2019
7/2019 rada 25. 3. 2019
6/2019 rada 11. 3. 2019
3 zastupitelstvo 7. 3. 2019
5/2019 rada 25. 2. 2019
4/2019 rada 11. 2. 2019
3/2019 rada 28. 1. 2019
2/2019 rada 14. 1. 2019
1/2019 rada 3. 1. 2019
4/2018 rada 18. 12. 2018
2 zastupitelstvo 11. 12. 2018
3/2018 rada 11. 12. 2018
2/2018 rada 27. 11. 2018
1/2018 rada 13. 11. 2018
1 zastupitelstvo 5. 11. 2018

Složení zastupitelstva

Zobrazit: všechny | současné | bývalé
jméno
Ing. Hlobil ml. Petr
Ing. Hlobil st. Petr
Hradil Alois
Mgr. Hradil Martin
Bc. Klesnil Zdeněk
Ing. Marek Tomáš
Ing. Masný Oldřich
Měrka Petr
Mgr. Pospíšilík Aleš
Pospíšilík Radoslav
Pospíšilík Roman
RNDr. Pospíšilíková Marcela
Rušikvas Vítězslav
MUDr. Sklenář Vojtěch
Ing. Žůrek Petr