obec Tvrdonice

nám. Míru 96/31, 691 53 Tvrdonice | tel.: 519 339 203 | obec@tvrdonice.cz | http://www.tvrdonice.cz/ | uzob.cz/tvrdonice
základní údaje: Jihomoravský kraj, okres Břeclav | rozloha 21,2 km2[*] | počet obyvatel: 2122 [*]starosta: Ing. Tesařík Zdeněk | místostarosta: Trecha Milan | Rada: 5 členů |  Zastupitelstvo: 15 členů

Přehled zasedání

číslo typ ze dne
21 zastupitelstvo 14. 3. 2022
20 zastupitelstvo 15. 12. 2021
19 zastupitelstvo 24. 11. 2021
16 zastupitelstvo 31. 5. 2021
55 rada 14. 4. 2021
54 rada 7. 4. 2021
15 zastupitelstvo 24. 3. 2021
53 rada 15. 3. 2021
52 rada 3. 3. 2021
51 rada 16. 2. 2021
50 rada 11. 1. 2021
49 rada 30. 12. 2020
48 rada 21. 12. 2020
14 zastupitelstvo 16. 12. 2020
47 rada 9. 12. 2020
13 zastupitelstvo 2. 12. 2020
46 rada 25. 11. 2020
45 rada 11. 11. 2020
44 rada 4. 11. 2020
43 rada 21. 10. 2020
12 zastupitelstvo 14. 10. 2020
42 rada 7. 10. 2020
41 rada 24. 9. 2020
40 rada 10. 9. 2020
39 rada 28. 8. 2020
38 rada 5. 8. 2020
37 rada 29. 7. 2020
36 rada 24. 7. 2020
11 zastupitelstvo 20. 7. 2020
35 rada 29. 6. 2020
34 rada 4. 6. 2020
33 rada 20. 5. 2020
10 zastupitelstvo 11. 5. 2020
32 rada 6. 5. 2020
31 rada 20. 4. 2020
30 rada 6. 4. 2020
29 rada 23. 3. 2020
28 rada 16. 3. 2020
27 rada 12. 3. 2020
26 rada 24. 2. 2020
9 zastupitelstvo 12. 2. 2020
25 rada 12. 2. 2020
24 rada 20. 1. 2020
23 rada 31. 12. 2019
8 zastupitelstvo 16. 12. 2019
22 rada 3. 12. 2019
21 rada 21. 11. 2019
7 zastupitelstvo 20. 11. 2019
20 rada 7. 11. 2019
19 rada 24. 10. 2019
18 rada 10. 10. 2019
17 rada 12. 9. 2019
6 zastupitelstvo 26. 8. 2019
16 rada 22. 8. 2019
15 rada 13. 8. 2019
14 rada 4. 7. 2019
13 rada 20. 6. 2019
5 zastupitelstvo 30. 5. 2019
12 rada 29. 5. 2019
11 rada 30. 4. 2019
10 rada 10. 4. 2019
9 rada 2. 4. 2019
8 rada 18. 3. 2019
4 zastupitelstvo 18. 2. 2019
7 rada 7. 2. 2019
6 rada 23. 1. 2019
5 rada 31. 12. 2018
4 rada 20. 12. 2018
3 zastupitelstvo 17. 12. 2018
3 rada 12. 12. 2018
2 rada 5. 12. 2018
2 zastupitelstvo 28. 11. 2018
1 rada 15. 11. 2018
1 zastupitelstvo 23. 10. 2018

Složení zastupitelstva

Zobrazit: všechny | současné | bývalé
jméno
Balga Jiří
MUDr. Čapková Lenka
Ing. Čech Petr
Ing., Ph.D. Doskočil Leoš
Gál Josef
Hrnčíř Aleš
Mgr. Hunkař Marek
Ing. Janulík Petr
Krásná Soňa
Maška Milan
Ing. Pavlíková Nešporová Dagmar
Ing. Studenitsch Janotová Alena
Ing. Tesařík Zdeněk
Trecha Milan
Ing. Zháňal Pavel