obec Velké Popovice

Ringhofferova 1, 251 69 Velké Popovice | tel.: 323 665 230 | podatelna@velkepopovice.cz | http://www.velkepopovice.cz/ | uzob.cz/velkepopovice
základní údaje: Středočeský kraj, okres Praha-východ | rozloha 15,62 km2[*] | počet obyvatel: 3048 [*]starostka: MUDr. Zímová Václava | místostarosta: Chramosta Tomáš, Mgr. Matoušová Lenka | Rada: 5 členů |  Zastupitelstvo: 15 členů

Přehled zasedání

číslo typ ze dne
21 rada 19. 5. 2022
20 rada 12. 5. 2022
19 rada 9. 5. 2022
18 rada 5. 5. 2022
2 zastupitelstvo 28. 4. 2022
17 rada 28. 4. 2022
16 rada 21. 4. 2022
15 rada 14. 4. 2022
14 rada 7. 4. 2022
13 rada 31. 3. 2022
12 rada 24. 3. 2022
11 rada 17. 3. 2022
10 rada 10. 3. 2022
9 rada 3. 3. 2022
8 rada 24. 2. 2022
1 zastupitelstvo 17. 2. 2022
7 rada 17. 2. 2022
6 rada 10. 2. 2022
5 rada 3. 2. 2022
4 rada 27. 1. 2022
3 rada 20. 1. 2022
2 rada 13. 1. 2022
1 rada 6. 1. 2022
47 rada 20. 12. 2021
46 rada 16. 12. 2021
7 zastupitelstvo 9. 12. 2021
45 rada 9. 12. 2021
44 rada 2. 12. 2021
43 rada 25. 11. 2021
42 rada 18. 11. 2021
41 rada 11. 11. 2021
40 rada 4. 11. 2021
39 rada 4. 11. 2021
6 zastupitelstvo 21. 10. 2021
38 rada 21. 10. 2021
37 rada 14. 10. 2021
36 rada 7. 10. 2021
35 rada 30. 9. 2021
34 rada 23. 9. 2021
5 zastupitelstvo 16. 9. 2021
33 rada 16. 9. 2021
32 rada 9. 9. 2021
31 rada 2. 9. 2021
30 rada 19. 8. 2021
29 rada 12. 8. 2021
28 rada 5. 8. 2021
27 rada 22. 7. 2021
26 rada 16. 7. 2021
25 rada 1. 7. 2021
4 zastupitelstvo 24. 6. 2021
23 rada 17. 6. 2021
22 rada 10. 6. 2021
21 rada 3. 6. 2021
20 rada 27. 5. 2021
19 rada 20. 5. 2021
18 rada 13. 5. 2021
17 rada 6. 5. 2021
16 rada 29. 4. 2021
15 rada 22. 4. 2021
3 zastupitelstvo 15. 4. 2021
14 rada 15. 4. 2021
13 rada 8. 4. 2021
12 rada 25. 3. 2021
11 rada 18. 3. 2021
10 rada 11. 3. 2021
9 rada 4. 3. 2021
8 rada 25. 2. 2021
2 zastupitelstvo 18. 2. 2021
7 rada 18. 2. 2021
6 rada 11. 2. 2021
5 rada 4. 2. 2021
1 zastupitelstvo 28. 1. 2021
4 rada 28. 1. 2021
3 rada 21. 1. 2021
2 rada 14. 1. 2021
1 rada 7. 1. 2021
50 rada 21. 12. 2020
11 zastupitelstvo 17. 12. 2020
49 rada 17. 12. 2020
10 zastupitelstvo 10. 12. 2020
48 rada 10. 12. 2020
47 rada 3. 12. 2020
46 rada 26. 11. 2020
9 zastupitelstvo 19. 11. 2020
45 rada 19. 11. 2020
44 rada 12. 11. 2020
43 rada 5. 11. 2020
42 rada 27. 10. 2020
41 rada 22. 10. 2020
40 rada 15. 10. 2020
8 zastupitelstvo 8. 10. 2020
39 rada 8. 10. 2020
38 rada 1. 10. 2020
37 rada 24. 9. 2020
7 zastupitelstvo 17. 9. 2020
36 rada 17. 9. 2020
35 rada 10. 9. 2020
34 rada 3. 9. 2020
33 rada 27. 8. 2020
32 rada 13. 8. 2020
31 rada 6. 8. 2020
30 rada 30. 7. 2020
29 rada 23. 7. 2020
28 rada 16. 7. 2020
27 rada 15. 7. 2020
26 rada 8. 7. 2020
6 zastupitelstvo 25. 6. 2020
25 rada 25. 6. 2020
24 rada 18. 6. 2020
23 rada 11. 6. 2020
22 rada 4. 6. 2020
5 zastupitelstvo 28. 5. 2020
21 rada 28. 5. 2020
20 rada 21. 5. 2020
19 rada 14. 5. 2020
18 rada 7. 5. 2020
17 rada 7. 5. 2020
4 zastupitelstvo 30. 4. 2020
16 rada 30. 4. 2020
15 rada 23. 4. 2020
3 zastupitelstvo 16. 4. 2020
14 rada 16. 4. 2020
13 rada 8. 4. 2020
12 rada 2. 4. 2020
11 rada 26. 3. 2020
10 rada 19. 3. 2020
9 rada 12. 3. 2020
8 rada 27. 2. 2020
7 rada 20. 2. 2020
6 rada 13. 2. 2020
5 rada 6. 2. 2020
4 rada 30. 1. 2020
3 rada 23. 1. 2020
2 rada 16. 1. 2020
1 rada 9. 1. 2020
39 rada 23. 12. 2019
38 rada 19. 12. 2019
37 rada 12. 12. 2019
36 rada 5. 12. 2019
35 rada 25. 11. 2019
34/2019 rada 21. 11. 2019

Složení zastupitelstva

Zobrazit: všechny | současné | bývalé
jméno
Bc. Čelikovská Eva
Bc. Čelikovský Kamil
Čermáková Martina
Chramosta Tomáš
Mgr. Doležalová Eliška , Ph.D.
Mgr. Fusková Lucie
Mgr. Matoušová Lenka
Podroužek Václav
Ing. Randák Jiří
Schejbal Jaroslav
Síbrt Jindřich
Ing. Skopal Ladislav
Ing. Staňková Jaroslava
Tököly Zdeněk
MUDr. Zímová Václava